תקשורת דרך משחקים CTG - עדנה אתרוג - סדנאות והרצאות
קלינאים מכירים את קסם המשחק וכמה הרבה הוא תורם לטיפול. בגישת תקשורת דרך משחקים (CTG) ישנן סדנאות יום, הכשרה שנתית והשתלמויות לקלינאים, המאפשרות להם להסתכל מזווית מעט שונה על המשחק, לפתח את היצירתיות במהלך הטיפול, ולהדריך את ההורים בצורה זורמת ופשוטה.
למידע נוסף על סדנאות והכשרות לקלינאי תקשורת
לחצו כאן
 
סדנאות לקלינאי תקשורת

סדנאות והרצאות - להורים ואנשי מקצוע

גישת תקשורת דרך משחקים (CTG) מעניקה להורים ולאנשי מקצוע הפוגשים ילדים ועובדים איתם שפע של כלים, עקרונות ורעיונות איך לפתח אצל הילדים מיומנויות של תקשורת חברתית, ביטוי עצמי ועוד. רובנו מודעים לחשיבות המשחק ומשתמשים בו במהלך יצירת הקשר עם הילדים, השיטה לוקחת את זה עוד כמה צעדים קדימה ומלמדת איך להשתמש במשחק בצורה מעט שונה, מזווית אחרת שהופכת את המפגש עם הילדים ליותר טבעי, קליל, אפקטיבי ומעצים.

ישנו מגוון גדול של סדנאות והרצאות המיועדות להורים ולאנשי מקצוע. הן מחולקות לנושאים שונים ולגילים שונים, ומותאמות לסוגים שונים של ילדים, וסוגים שונים של מטפלים - לדוגמה ישנן סדנאות כלליות להורים שניתן להזמין לקבוצות פרטיות או דרך מוסדות וארגונים, וגם סדנאות ממוקדות יותר להורים של ילדים עם קשיי שפה, קשיי קשב וריכוז, קשיי תקשורת וכו'. ישנן סדנאות המותאמות באופן מיוחד לקלינאי תקשורת, או לאנשי מקצוע בענפים טיפוליים אחרים (מרפאים בעיסוק, פסיכולוגים, רופאים ואחיות, מאמנים ועוד). ישנן סדנאות לצוותים חינוכיים מסוגים שונים (מורים, גננות, יועצות, סייעות, לעובדים בחינוך הרגיל או המיוחד, ועוד).

ניתן לבחור בסדנאות והרצאות מהמבחר הקיים והמפורט כאן באתר, או להזמין סדנה שתהיה מותאמת אישית לקבוצה המסוימת שלכם, תפורה במדויק לצרכים ולבקשות שלכם.

לבירורים נוספים והזמנת סדנאות צרו איתי קשר
אנו ההורים משפיעים מאוד על התפתחותם של ילדינו. גישת תקשורת דרך משחקים  מציגה רעיונות ופעילויות שיאפשרו לנו לעזור להם לרכוש מיומנויות חברתיות, מיומנויות שפתיות ומוטוריות, אסטרטגיות חשיבה ועוד. הכל ניתן ללמוד וללמד בצורה טבעית ומהנה דרך משחקים ופעילויות יומיומיות בבית.
למידע נוסף על סדנאות והרצאות להורים
לחצו כאן
סדנאות להורים
אנשי מקצוע המטפלים בילדים (מרפאים בעיסוק, פסיכולוגים, מאמנים ועוד) מודעים לחשיבות המשחק ולשימוש בו במהלך הטיפול. גישת תקשורת דרך משחקים (CTG)  מלמדת  להשתמש במשחק בצורה מעט שונה, באמצעות 4 עקרונות טיפוליים המדגימים לילד התנהלות חדשה, ושילוב הדרכת הורים.
למידע נוסף על סדנאות והכשרות לאנשי מקצוע לחצו כאן
סדנאות לאנשי מקצוע
גישת תקשורת דרך משחקים (CTG) מאפשרת לצוות החינוכי להעביר חומר לימודי דרך משחקים הגורמים לילדים הנאה, ולפתח אצלם יכולות חברתיות במהלך השהות היומיומית בגן ובביה"ס. הסדנאות וההשתלמויות לאנשי חינוך מותאמות לגילאי הילדים: מעונות, גנים, בתי ספר יסודיים ותיכונים.
למידע נוסף על סדנאות והכשרות לצוותים חינוכיים לחצו כאן
סדנאות לצוותים חינוכיים
 
כל הזכויות שמורות לעדנה אתרוג - קלינאית תקשורת, MA מרצה באקדמיה, מפתחת גישת תקשורת דרך משחקים (CTG)
צרו איתי קשר: 050-6919658  |  ednaetrog1@gmail.com