תקשורת דרך משחקים CTG - עדנה אתרוג - עדנה אתרוג

קצת עלי - עדנה אתרוג

נעים להכיר, אני עדנה אתרוג, נשואה לשלומי ואמא לארבעה ילדים, יוצרת ומפתחת את גישת תקשורת דרך משחקים (CTG) המבוססת על יותר מ-25 שנות מחקר ועבודה בשטח, ונעה כל הזמן קדימה. הגישה היא כלי אבחוני, טיפולי וחוויתי, המאפשרת עבודה עם ילדים והעצמתם בבית, בקליניקה, בגן ובביה"ס, במשפחה ובחברה. אני מטפלת בגישה במאכז CTG, מעבירה סדנאות והדרכות להורים ואנשי מקצוע, וכמו כן פיתחתי מסלול לימודים להכשרת מנחים ומטפלים בגישה (קורס של 100 שעות אקדמיות). בשנת 2016 כתבתי והוצאתי לאור ספר המדגים את צורת העבודה בשיטה, וכיום אני עובדת על ספר נוסף שיציג את העקרונות התיאורטיים שלה למטפלים והורים גם יחד. ב- 2021 יצא לאור הספר השני שלי: "יש לנו פרפרים בבטן?" הספר מיועד לילדים המתקשים להבין את מה שנאמר- סלאנג, מטאפרות ועוד.

את הגישה התחלתי לפתח מתוך עבודתי כקלינאית תקשורת (MA). אני בעלת ותק של מעל25  שנה כקלינאית, ויש לי ניסיון עשיר בתחום קשיי השפה והתקשורת בגיל הרך ובגילאי בית-הספר. למרכז CTG מגיעים ילדים מגיל שנה  ועד נוער בכיתה י"ב בעלי קשיים ובעיות מתחומי ליקויי השפה כגון לקויות היגוי, לקויות למידהASD ,SCD , (תקשורת חברתית), אפרקסיה ועוד. כל מי שפונה אלי לטיפול מבין שהגישה שלי קצת אחרת והיא נעשית דרך משחקים ופעילויות העוזרים לנו לשקף את הקשיים בחיים ואת דרכי ההתמודדות איתם בדרך ייחודית ומהנה.

בנוסף לעבודתי במרכז CTG אני משמשת כמדריכה לצוותים ולאנשי מקצוע, חברת הועד המנהל של קלינאי התקשורת בישראל (יו"ר השתלמויות), וכמו כן מרצה באקדמיה במחלקה לחינוך מיוחד. אני מנחה סדנאות משחק ושפה להורים, קלינאי תקשורת, מטפלים וצוותים חינוכיים. בין לקוחותיי הרבים נמצאים מוסדות ממשלתיים, רשויות ברחבי הארץ, וכמובן גופים ואנשים פרטיים.

אשמח להיות אתכם בקשר! שלכם, עדנה.
 
כל הזכויות שמורות לעדנה אתרוג - קלינאית תקשורת, MA מרצה באקדמיה, מפתחת גישת תקשורת דרך משחקים (CTG)
צרו איתי קשר: 050-6919658  |  ednaetrog1@gmail.com