קצת עלי - עדנה אתרוג

נעים להכיר, אני עדנה אתרוג, נשואה לשלומי ואמא לארבעה ילדים, יוצרת ומפתחת את גישת תקשורת דרך משחקים (CTG) המבוססת על יותר מ-25 שנות מחקר ועבודה בשטח, ונעה כל הזמן קדימה. השיטה היא כלי אבחוני, טיפולי וחוויתי, ומאפשרת עבודה עם ילדים והעצמתם בבית, בקליניקה, בגן ובביה"ס, במשפחה ובחברה. אני מטפלת בשיטה בקליניקה שלי, מעבירה סדנאות והדרכות להורים ואנשי מקצוע, וכמו כן פיתחתי מסלול לימודים להכשרת מנחים ומטפלים בשיטה. בשנת 2016 כתבתי והוצאתי לאור ספר המדגים את צורת העבודה בשיטה, וכיום אני עובדת על ספר נוסף שיציג את העקרונות התיאורטיים שלה למטפלים והורים גם יחד.

את השיטה התחלתי לפתח מתוך עבודתי כקלינאית תקשורת (MA). אני בעלת ותק של מעל25  שנה כקלינאית, ויש לי ניסיון עשיר בתחום קשיי השפה והתקשורת בגיל הרך ובגילאי בית-הספר. לקליניקה שלי מגיעים ילדים מגיל שנה וחצי ועד נוער בכיתה י"ב בעלי קשיים ובעיות מתחומי ליקויי השפה כגון לקויות היגוי, גמגום, לקויות למידהASD ,SCD , (תקשורת חברתית), ועוד. כל מי שפונה אלי לטיפול מבין שהשיטה שלי קצת אחרת והיא נעשית דרך משחקים ופעילויות העוזרים לנו לשקף את הקשיים בחיים ואת דרכי ההתמודדות איתם בדרך ייחודית ומהנה.

בנוסף לעבודתי בקליניקה אני משמשת כמדריכה וכחברת הועד המנהל של קלינאי התקשורת בישראל (יו"ר השתלמויות), וכמו כן אני מרצה באקדמיה בחוג לחינוך מיוחד. אני מנחה סדנאות משחק ושפה להורים, קלינאי תקשורת, מטפלים וצוותים חינוכיים. בין לקוחותיי הרבים נמצאים מוסדות ממשלתיים, רשויות ברחבי הארץ, וכמובן גופים ואנשים פרטיים.

אשמח להיות אתכם בקשר! שלכם, עדנה.
 
כל הזכויות שמורות לעדנה אתרוג - קלינאית תקשורת, MA במנהל חינוכי, מפתחת שיטת תקשורת דרך משחקים (CTG)
צרו איתי קשר: 050-6919658  |  ednaetrog1@gmail.com