תקשורת דרך משחקים CTG - עדנה אתרוג - סדנאות לצוותים חינוכיים

סדנאות והרצאות לצוותים חינוכיים ומקצועיים

כאנשי חינוך אנחנו פוגשים את הילדים במהלך היום יום וחשוב שנקבל כלים לתקשורת מעצימה איתם והגדלת האפקטיביות של הלמידה.

בשיטת תקשורת דרך משחקים יש מגוון סדנאות המותאמות לצוותים חינוכיים העובדים עם ילדים ונוער בכל הגילאים ובכל סוגי האוכלוסיות (ילדים עם ASD, בעיות קשב וכד'). אפשר גם להתאים כל תחום באופן ישיר וספציפי לצוות המקצועי שאליו מיועדת הסדנה, וכמו כן נושאים נוספים להרצאות וסדנאות זמינים לכם על פי דרישתם וצורכיהם של הצוותים.

בכל תחום מומלץ להרחיב את הלמידה לכמה סדנאות ברצף, שבהן נרכוש את הכלים של שיטת תקשורת דרך משחקים, אך יש אפשרות גם למפגש יחיד וממוקד.
 

הסדנאות לגנים מחולקות לפי גילאי הילדים - למעונות ולגנים:

  • סדנת משחק ותקשורת - הסדנה מדגימה כיצד בפעילות היומיומית במעון מפתחים את התקשורת ושמים דגש על תקשורת בלתי מילולית ותקשורת מילולית.
     
  • השתלמות של 10 מפגשים - מיועד לצוותי המעוניינים להכיר לעומק את גישת CTG, הגישה יוצרת שינוי משמעותי בהתנהלות בגן עם הילדים. הצוות רוכש מיומנויות והבנה כיצד לפתח שפה, מוטוריקה ותקשורת במשחק ופעילויות יומיומיות כמו זמן ארוחה, משחק חופשי ועוד.
     

סדנאות לצוותי בית ספר - יסודי, חטיבה ותיכון:

  • סדנאות יום - חשיפה לגישת CTG המאפשרת הצצה לגישה עצמה וקבלת רעיונות כיצד להפוך כל תהליך לימודי למשחק מהנה ושילוב הילדים/נערים במשחק.
     
  • השתלמות של 10 מפגשים - מיועד לצוותים במעוניינים להכיר לעומק את גישת CTG. המפגשים מחולקים לפי נושאי לימוד ומעודדים את המורים לחשיבה מעט שונה בהעברת החומר הלימודי- כיצד ללמד חשבון בצורה שונה? היסטוריה? תנ"ך? הרעיון הוא לגלות את היצירתיות של כל מורה ולאפשר לה להתנסות ביצירתיות ובחשיבה מעט שונה על הלמידה.

לבירורים נוספים והזמנת סדנאות צרו איתי קשר
 
 
 
כל הזכויות שמורות לעדנה אתרוג - קלינאית תקשורת, MA מרצה באקדמיה, מפתחת גישת תקשורת דרך משחקים (CTG)
צרו איתי קשר: 050-6919658  |  ednaetrog1@gmail.com