תקשורת דרך משחקים CTG - עדנה אתרוג - המלצות על הספר 

הורים ואנשי מקצוע ממליצים על הספר

רכשתי את הספר - לדעתי הוא נפלא! הרעיונות מקסימים, התוכן חשוב ויחד עם זאת קליל, פשוט להבנה ועוד יותר פשוט ליישום (עקב האכילס של מרבית הספרים להורים), אינו דורש קריאה מעמיקה של כל הספר, כך שהוא נגיש גם להורים מאוכלוסיות שאין בהן תרבות קריאה או הורים עסוקים.
הילה פרלמן פניאל, מנהלת תכנית "הורים במרכז"


קראתי ונהנתי כמובן, יש בספר אוצר של רעיונות, מקובץ ומאורגן. יש שם המון משחקים שאנו משחקים בקליניקה ומדריכים את ההורים לעשות בבית, לפעמים יותר מהבטים נלווים לשפתיים, אבל כאן זה צבעוני על גבי לבן, רשום ונגיש ומרוכז. מבחינת, איך לא חשבו על זה קודם :) למדתי ממך רעיון חדש וכבר הוא מיושם בטיפולים, משחק המשפטים בזכרון. אהבתי את הרעיון. בקיצור, טוב עשית. מקווה שהמכירות טובות, אצלי זה יושב עכשיו על השולחן להראות להורים.
ציפי, קלינאית תקשורת
 
קיבלתי את הספר אתמול... קודם כל רציתי להגיד תודה על השירותיות והמהירות! ושנית, הספר מדהים! נתן לי המון המון המון רעיונות, בעיקר ליצירת תעסוקה פורייה לבנות ה- 2.5 שלי בזמן שאני חייבת להתפנות למטלות הבית למשל... אז, המון תודה! 
מאיה פסטובסקי, אמא
 

אני רוצה לשתף אתכם שמאז שהספר "תקשורת דרך משחקים" של עדנה אתרוג נחת אצלי בסלון אין יום שאני לא עוצרת ומציאה ממנו רעיון נחמד לשעת אחה"צ עם הילדים.
דגנית רותם, מרצה לכישורים חברתיים ואמא לתאומים בני 4.5
 

בספר יש המון רעיונות נפלאים שניתנים ליישום בקלות ובטבעיות. נהנתי לקרוא בו והכיר עוד משחקים חדשים ולהבין עוד יותר טוב כמה חשוב זמן המשחק לילדיי.
דפנה מונשרי


עדנה לוקחת משחקים שיש בכל בית ומדגימה עליהם, איך ניתן לשחק אותם באופן יותר יצירתי ותקשורתי. אחרי שלושה ילדים ושנים של משחק איתם למדתי המון! תודה, מאיר עיניים!
עדי קמחי, אמא


קיבלתי את הספר המקסים שלך ונפעמתי נוכח הרעיונות המדהימים, הפשטות שבהוראות המגרות לעשייה חווייתית, ההסברים הנלווים, המעשירים ומלמדים, ההגשה האסתטית והברורה. ומעל הכל, את הופכת בספרך את ההורים למומחים להרחבה והעשרה של שפה והבעה דרך משחק שלא דורש הרבה וזמין לכולם! התרשמתי עמוקות וכבר מתחילה להפיץ ולפרסם!


קראתי את הספר ומאוד התלהבתי. קריא. ברור. מלמד. איפה היית לפני 25 שנה?
יפה


 

 
כל הזכויות שמורות לעדנה אתרוג - קלינאית תקשורת, MA מרצה באקדמיה, מפתחת גישת תקשורת דרך משחקים (CTG)
צרו איתי קשר: 050-6919658  |  ednaetrog1@gmail.com