תקשורת דרך משחקים CTG - עדנה אתרוג - הורים ממליצים
תענוג צרוף לשמוע! המון רעיונות, המון יצירתיות, הרבה חיזוק חיובי לנעשה תוך דגשים חדשים. כיף לקבל ידע כזה כהורים חדשים. אני ממליצה בחום להגיע לסדנה, גם אם לא חושבים שיש קושי ספציפי. יש טיפים שלקחתי מהסדנה ששווים זהב כמו: המללה של דרכי החשיבה שלי, שימוש נרחב בדוגמאות אישיות, וחשוב לעודד שיח סביב ארוחה או נסיעה.
נועה קדם וענונו

 
למדתי על היכולת לחבר את שותפי למשחק על ידי שימוש בתקשורת ומלל שיחברו וילמדו אותם על דרכי חשיבתי ולהיפך.
בן איציק


הרצאה מאוד מעניינת, למדתי כיצד להשתמש במשחקים בצורה יותר מעניינת ומפתחת בשביל הילד שלי, למדתי על חשיבות הספרים וכיצד לגשת איתם אל הילד. דברים מסוימים הכרתי, אבל ההרצאה הזכירה לי את חשיבותם.
רוסן משה


אחרי הסדנה למדתי שאפשר לנצל כל משחק שהילד משחק לבד למשחק משותף, וכיצד ללמד את הילד דברים חדשים תוך כדי משחק. למדתי שלפעמים תסכול הוא לא דבר רע, וגם כשהילד טיפה כועס הוא יכול ללמוד. למדתי ותרגלתי כיצד להיכנס ולהתערב במשחק עם הילדים, ואיך להפוך כל משחק לכיף וגם לימודי. תודה רבה זו הייתה הרצאה מעניינת ומרחיבת דעת.
לילך איובי


למדתי המון, ממה ששמעתי. זהו מתכון להתנסות עם הילד בכל כך הרבה דברים שהיו חסרים לי, או שצריך לשנות לו.
עידן דהן


הסדנה מאוד יישומית, לא תיאורטית. עדנה לוקחת משחקים שיש בכל בית ומדגימה עליהם, איך ניתן לשחק אותם באופן יותר יצירתי ותקשורתי. אחרי שלושה ילדים ושנים של משחק איתם למדתי המון! תודה, מאיר עיניים!
עדי קמחי


למדתי מהי גמישות מחשבתית על עצמי.. איך לוקחים כל משחק שהוא ומתאימים אותו לצרכים של הילד ואיך מתאימים אותו, מעבירים אותו לחיים האמיתיים.
קרן נבט


נהניתי מאוד לקבל כלים יישומיים כיצד לשחק לאו דווקא לפי כללי המשחק, ולנצל כל משחק ולו הפשוט ביותר לשיחה ותקשורת עם הילדה.
אורה לדיוב


למדתי שצריך לתת לילד את מלוא תשומת הלב, להקשיב, להבין ולתת לילד אוזן קשבת. לשמוע את הדברים שיש לילד ולתת הרבה אהב וחום, כי אנחנו בשביל הילדים. לתת להם את המסר איך להתנהג ואיך להתמודד עם החיים.
קטי פורטל

הגעתי לסדנה ופגשתי את עדנה המדהימה, יצירתית ומלאה ברעיונות כיצד לגרום לילדים לדבר, ולשתף אותם ביומיום. בהחלט אדבר עם ילדתי יותר ואשאל שאלות. הרצאה מדהימה, ממליצה בחום.
הילה נגר


אני יוצאת מהסדנה עם המון כלים להמשך וסקרנית וכבר לנסות אותם. כיף לדעת שיש מי שיכול לעזור עם זה, יישר כוח!
ליאת משען


עדנה היקרה, את אישה מקסימה וקלינאית תקשורת עם אנרגיות חיוביות שמנסה להעביר לנו את האנרגיות שלך. ובסדנה שלך תרמת לי מאוד בדרך חשיבה והרחבת אופקי החשיבה לגבי המשחקים, ואיך אפשר לשחק בהם בצורה אחרת ומהנה יותר כך שיהיה המפגש כיפי יותר.

חנאן ערטול


למרות שהילדים שלי גדולים, נהניתי מאור להיזכר, להבין שעשיתי דברים נכון, להתגעגע ולצאת עם תחושה טובה. הדוגמאות היו מצוינות. תודה רבה. שרון איתן


עדנה היקרה, כמה אפשר ללמד בשעתיים? תדעי לך שאפשר ללמד המון. אני יוצאת עכשיו לדרך חדשה שלא הכרתי, והבנתי שנהגתי לא נכון עד עכשיו, אז מה שנותר לי להגיד זה תודה - איישם!
מירי


עדנה המקסימה, הייתה סדנה מעולה, נהניתי מאוד, למדתי והחכמתי המון. את אנרגטית, מעניינת ומלאה בידע כרימון. כמעט וויתרתי על ההגעה ואני ממש שמחה שהתאמצתי והגעתי היה ממש שווה! בטוחה שזה יתן לי המון עם ילדי. נתת דוגמאות טובות  ומעניינות, פתחת לי את המחשבה לגבי משחקים וספרים שקיימים אצלי בבית. תודה מכל הלב, את פשוט מדהימה!
לימור


היה מעניין מאוד, מחכה ליישם את המשחקים עם הבן שלי ולראות איך הוא מתקשר.
נועה

 

הורים ממליצים על סדנאות בשיטה

גרמת לי להסתכל על משחקים בצורה שונה - למדתי שאני יכולה "לפתוח את הראש" ולהתגמש מחשבתית, על מנת שגם ילדיי יוכלו לעשות זאת.
אילה מצגר


פעם שנייה שאני מגיעה להקשיב וללמוד. המפגש מעשיר ומעניק כלים פרקטיים ופשוטים. מומלץ בחום וכמה שיותר, כל פעם מתווסף טיפ חדש... יכולתי להמשיך לדבר, ללמוד ולשמוע עוד מפגשים רבים! הצגת לנו כל כך הרבה אפשרויות לתקשורת עם הילדים. היה נהדר ומלמד. תודה רבה!
מורן בן ישי
 
 
כל הזכויות שמורות לעדנה אתרוג - קלינאית תקשורת, MA מרצה באקדמיה, מפתחת גישת תקשורת דרך משחקים (CTG)
צרו איתי קשר: 050-6919658  |  ednaetrog1@gmail.com