תקשורת דרך משחקים
מבצע!
מתנת סוף שנה לגנים או לבתי הספר
הספר "תקשורת דרך משחקים" במחיר מאוד מיוחד בקנייה של 15 ספרים ומעלה.
לקנייה
סדנאות קרובות
מבצע!
מתנת סוף שנה לגנים או לבתי הספר
הספר "תקשורת דרך משחקים" במחיר מאוד מיוחד בקנייה של 15 ספרים ומעלה.
לקנייה
כיצד מחליטים איזה משחק לקנות?
מבצע!
מתנת סוף שנה לגנים או לבתי הספר
הספר "תקשורת דרך משחקים" במחיר מאוד מיוחד בקנייה של 15 ספרים ומעלה.
לקנייה
קניית הספר- תקשורת דרך משחקים
מבצע!
מתנת סוף שנה לגנים או לבתי הספר
הספר "תקשורת דרך משחקים" במחיר מאוד מיוחד בקנייה של 15 ספרים ומעלה.
לקנייה
 
דף הבית >> מי אני

מי אני

שמי עדנה אתרוג, אני אם לארבעה ילדים מקסימים וגרה במושב ניר בנים שליד קרית מלאכי. במקצועי אני קלינאית תקשורת המתמחה בקשיי שפה אצל ילדים ונוער, ובקשיים חברתיים.

אני מאמין טיפולי:

את תחילת דרכי המקצועית עשיתי בהתפתחות הילד. כבר שם הודרכתי על ידי קלינאית מדהימה שאמרה ש"בטיפול צריך קודם כל להנות!" מאז משפט זה הוא נר לרגלי, אני מאמינה שילד או נער שמגיעים לטיפול צריכים לחוות את המקום כמקום תומך ומאמין ביכולתם. אני מאמינה בהתקדמות ובשינוי והכל בצורה זורמת ונעימה.


מה אני עושה:

תקשורת דרך משחקים:
שיטת העבודה "תקשורת דרך משחקים" פותחה לאחר עבודה של שנים עם ילדים. תקשורת דרך משחקים מדברת על כך שיש לכל הורה ומטפל יכולת ללמד את הילד להביע עצמו במילים, לשתף בחוויות וברגשות ולתת לו בטחון בעצמו וביכולתו. הלימוד נעשה דרך משחקים ופעילויות יום יומיות ההופכות את הזמן שלנו עם הילדים לרגעים קסומים ומהנים ובדרך... אנו מקנים לילדנו שפה עשירה, בטחון עצמי ומיומנויות חברתיות - שילוב של כל התחומים הללו מצמיחים ילדים ואנשים מאושרים ומוצלחים!

הדרכת קלינאים:
אני מדריכה קלינאים המעוניינים בליווי מקצועי במהלך השנים הראשונות או קלינאים המעוניינים להתמחות בקשיי שפה בגילאי בית ספר. ההדרכה נעשית באופן פרטני או בקבוצה שמתארגנת יחדיו. כמו כן אני מעבירה סדנאות לקלינאי תקשורת בנושאי משחק ועבודה עם ילדים ונערים בגילאי בית ספר. ניתן לפנות לאגודה לקלינאי תקשורת להזמנת סדנה או לפנות ישירות אלי.

ליווי צוותים חינוכיים:
אני מלווה ומדריכה צוותים במסגרות שונות בתחומי עבודת צוות, התפתחות שפה וסדנאות משחק. ההדרכה נעשית באופן פרטני לצוות הגן/בית הספר או בהרצאה/סדנה המאורגנת ע"י רכזי חינוך, מנהלי בתי ספר/מתי"א או מנהלי מחלקת חינוך. ההרצאות והסדנאות נבנות בשיתוף עם הצוות כך שהנושא מותאם לצרכים ולרצונות של הצוות.

הורים:
הורים מזמינים אותי לצפות בילד במערכת החינוך, אני מוזמנת לישיבות צוות במערכת החינוך על מנת להציג את "הצד" של הילד, אני נפגשת עם הורים שילדם לקויי שפתי להדרכות וכן אני מעבירה סדנאות התפתחות שפה וסדנאות משחק "תקשורת דרך משחקים" המיועדות להורים המעוניינים להעשיר את הידע שלהם בהתפתחות ילדם בכלל ובהתפתחות שפה בפרט.

הרצאות:
אני מרצה במכללת ספיר בקורס מאבחנות דידקטיות, במכללת אחווה בחוג לחינוך מיוחד. וכן במועצות שונות המזמינות אותי להרצאות וסדנאות לצוותים במערכת החינוך ולהורים. ההרצאות ניתנות בתחום התפתחות השפה וסדנאות משחקים, אך מותאמות לדרישת המערכת. כמו כן הרצאות על עבודת צוות ושילוב המקצועות הפארארפואים במערכת מותאמות למתי"אות ולמרכזים טיפוליים.

קליניקה פרטית:
יש לי קליניקה פרטית הממוקמת במושב ניר בנים. בקליניקה אני פוגשת ילדים ונוער לטיפולים אישיים, וכן נערכים מפגשים זוגיים/קבוצתיים בהתאם לצורך העולה בטיפול.

תחומי ההתמחות שלי הם:
  • ילדים עם איחור ברכישת שפה .
  • קשיי דיבור (דיספרקסיה/אפרקסיה, היגוי וכד').
  • לקויות למידה על רקע שפתי (ילדים ונוער).
  • קשיים חברתיים (אספרגר, NVLD וכד')
  • ילדים ונוער עם קשיי ריכוז וארגון שפתי.
הטיפול בקליניקה הוא דרך משחקים שונים, ונעשה בצורה נעימה וזורמת. מנסיוני למדתי שהידע הטוב ביותר הוא הידע שמועבר הלאה. היום אני שמחה לחלק ולהעשיר אחרים מהידע האישי שלי. אני מאמינה שככל שאנו נותנים יותר אנו גם מקבלים יותר!

על הדרך המקצועית שלי:

את הכשרתי רכשתי באוניברסיטת תל אביב בחוג להפרעות בתקשורת. סיימתי את לימודי ב-1994 ולאחר מכן למדתי ל- M.A במינהל חינוכי, עבודת התזה שלי התמקדה בעבודת צוות בתוך מערכות החינוך.

אני מדריכה מוסמכת מטעם האגודה לקלינאי תקשורת. לאורך השנים עבדתי בהתפתחות הילד, עבדתי וריכזתי את תחום השפה בסניף ניצן (אגודה לליקויי למידה) בנהריה. שימשתי כמדריכת מתי"א, מנחת שילוב ועוד במשרד החינוך. ליוויתי והדרכתי מסגרות חינוכיות שונות (רגילות, שפתיות ותקשורת). ארגנתי השתלמויות והעברתי הרצאות מטעם: ביטוח לאומי, מכללות שונות, משרד החינוך, מועצות אזוריות, האגודה לקלינאי תקשורת וכן מרכזים פרטיים אליהם הוזמנתי.

פתחתי את השיטה: "תקשורת דרך משחקים"- שיטה המקנה לכל הורה יכולת לגדל ילדים בעלי אמון ובטחון בעצמם ובסביבה, ילדים שיודעים ליצור קשרים חברתיים ונהנים להציג את כישוריהם.

כיום מרצה במכללת ספיר, במכללת אחווה וכן במסגרות נוספות. עובדת בקליניקה פרטית, מדריכה צוותים וכמובן מעבירה סדנאות והרצאות בנושא תקשורת דרך משחקים.
 


ליצירת קשר
חייגו:
050-6919658 
או שלחו הודעה:

 

האתר נבנה ע"י ענבר שיווק דיגיטלי | סטודיו לבניית אתרים, יצירת תוכן שיווקי, ליווי וייעוץ לעסקים